Twórczyni marki
Tworzenie kosmetyków jest dla mnie formą sztuki.
aromaterapia

Poznaj Renatę Ambasz

Aromaterapia

Renata Ambasz ukończyła kurs Aromaterapii i Naturalnej Kosmetyki u nauczycielki z Reidman College. Jej zainteresowanie olejkami eterycznymi miało jednak swój początek znacznie wcześniej. W trakcie wykonywania zawodu masażystki, a następnie psychoterapeutki, tworzone przez nią mieszanki olejków eterycznych przynosiły u pacjentów ukojenie zarówno ciału, jak i psychice. W krótkim czasie aromaterapia stała się dla Renaty naturalną metodą prozdrowotną, służącą poprawie stanu skóry i dobroczynnemu oddziaływaniu na umysł.

aromaterapia
Tworzenie kosmetyków

Początkowo tworzyła kremy na własny użytek. Jej talent i pasja umożliwiły powstanie niewielkiej manufaktury, której pierwszymi odbiorcami stali się rodzina i przyjaciele. W tej chwili tajemnicą sukcesu marki Ambasz są wypracowane latami receptury i olejki eteryczne. Sprowadzane są one od certyfikowanych dostawców z praktycznie rzec biorąc całego świata.

Twórczyni marki AMBASZ jest z zamiłowania badaczką historii kosmetyki naturalnej. Odnalazła i odtworzyła wiele starożytnych i średniowiecznych receptur kosmetyków. Również na ich bazie tworzy swoje własne.

Początki marki Ambasz

Kiedy Renata Ambasz 10 lat temu zaczynała własnoręcznie tworzyć kosmetyki organiczne, niewiele osób o nich słyszało. Dziś zarówno na świecie, jak i w Polsce, tworzy je coraz więcej firm. Dlaczego Renata podjęła decyzję o stworzeniu swojej marki? Zadecydowały o tym entuzjastyczne opinie wielu klientek.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl